11. Chalupa
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1919
Šířka: 17 cm, výška: 13 cm, rámování: 15,5 x 19 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč