102. Zátiší s hruškami
Autor: František Bílkovský
(1909 Mrákotín - 1998 Brno)
autorský přípis na reversu
Technika: olej na překližce
Šířka: 21 cm, výška: 28 cm, rámování: 28 x 21 cm, rám poškozen
Konec dražby: 12.06.2018 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč