135. Brněnské veduty
Autor: František Bílkovský
(1909 Mrákotín - 1998 Brno)
signovány tužkou vpravo dole, konvolut grafik - 4 kusy
Šířka: 13,5 cm, výška: 10,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč