59. Pasáček
Autor: František Bílkovský
(1909 Mrákotín - 1998 Brno)
signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 39 cm, rámování: 51 x 60 cm
Konec dražby: 28.07.2019 13:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč