Pohled na město

Autor: František Bílkovský
(1909 Mrákotín - 1998 Brno)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 15,5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 26,5 x 29

Konec dražby: 11.05.2020 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč