Pasáček

Autor: František Bílkovský
(1909 Mrákotín - 1998 Brno)

signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 39 cm, rámování: 51 x 60 cm

Konec dražby: 13.12.2018 18:11

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč