72. Kostely
Autor: František Bílkovský
(1909 Mrákotín - 1998 Brno)
signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 16 cm, rámování: 33,5 x 56,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.12.2018 19:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 100 Kč