Konvolut grafik - 12 kusů

Autor: František Bílkovský
(1909 Mrákotín - 1998 Brno)

signováno vpravo dole, konvolut - 12 kusů
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 30. léta 20. století
Šířka: 12 cm, výška: 14,5 cm, rámování: volné listy

Konec dražby: 11.05.2020 20:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč