91. Telč
Autor: František Bílkovský
(1909 Mrákotín - 1998 Brno)
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 6,5 cm, výška: 5 cm, rámování: 11 x 15,5 cm
Konec dražby: 04.10.2021 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč