J.Muit - Před soumrakem

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 43 x 69 cm

Konec dražby: 23.05.2022 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč