11. Jarní cesta
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 36 cm, rámování: 50 x 59 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč