11. Kytice
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1973
Šířka: 33 cm, výška: 35 cm, rámování: 53,5 x 51,5 cm
Konec dražby: 19.09.2019 19:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč