Mísa s ovocem

nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 52 cm, rámování: 62 x 75 cm

Konec dražby: 17.04.2019 19:50

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč