11. Mísa s ovocem
nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 52 cm, rámování: 62 x 75 cm
Konec dražby: 17.04.2019 19:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč