Palme - Skandinávské ostrůvky

Signováno vlevo dole, rámováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 63 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 63 x 77 cm

Konec dražby: 23.11.2021 19:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč