11. Prašná brána
signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 11 cm, rámování: 37 x 41 cm
Konec dražby: 14.07.2019 12:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč