11. Vanick.B - Zimní krajina

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 38 cm, rámování: 43 x 59 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:06 SELČ

Aktuální cena: 1 Kč

Zbývá: 8d 10h 9m 14s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
1 Kč12.4.2021 21:09:38