11. Vanick.B - Zimní krajina

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 38 cm, rámování: 43 x 59 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:06 SELČ

Dosažená cena: 401 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
401 Kč18.5.2021 19:49:05
201 Kč14.5.2021 15:47:36
1 Kč12.4.2021 21:09:38