11. Vanick.B - Zimní krajina
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 38 cm, rámování: 43 x 59 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:06 SELČ
Dosažená cena: 401 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (3)
částka | příhoz |