11. Ženy v parku na lavičce
signováno vlevo dole, rámováno blondelovým rámem
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25,5 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 49 x 40 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 08.02.2022 19:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč