110. In the dream
signováno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1988
Šířka: 27 cm, výška: 39 cm, rámování: 56 x 44 cm
Konec dražby: 02.03.2020 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč