110. Jezero - Camphuys
Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 80 cm
Konec dražby: 12.07.2022 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč