111. Rámové hodiny
nefunkční rámové hodiny s nepůvodním strojem
Šířka: 42 cm, výška: 52 cm, hloubka: 13 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 18:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč