13. Kosení
Autor: Bohumil Krs
(1890 Plzeň - 1962 Plzeň)
Signováno vlevo dole, paspartováno
Technika: pastel na kartonu, materiál: karton
Šířka: 18 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 26 x 28 cm
Konec dražby: 07.06.2021 19:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč