33. Tanečnice
signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1951
Šířka: 16,5 cm, výška: 26 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 13.12.2018 18:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč