Dvojice

Autor: Jaroslav Šerých
(1928 Havlíčkův Brod - 2014 Praha)

volný list, vlevo dole text autorský tisk, signováno a datováno dole uprostřed
Technika: litografie, datace: 1983
Šířka: 35 cm, výška: 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč