335. Novoroční přání
Autor: Jaroslav Šerých
(1928 Havlíčkův Brod - 2014 Praha)
signováno dole uprostřed
Technika: kombinovaná technika, datace: 1966
Šířka: 13,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 07.06.2021 21:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč