Akt ženy

Autor: Dan Trantina
(1965)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 2007
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 17.04.2019 21:50

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 800 Kč