17. Pražský motiv
Autor: Josef Jiří Bauer
(1886 Praha - ?)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole číslováno 81/103, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvatinta
Šířka: 17 cm, výška: 19 cm, rámování: 38,5 x 30,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč