Krajina v dešti

Autor: Josef Jiří Bauer
(1886 Praha - ?)

signováno vlevo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 8,5 cm, výška: 7 cm, rámování: 18,5 x 13,5 cm

Konec dražby: 04.10.2021 22:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč