111. Teta Eleonora

Autor: Sidonie Pichler
(1859 ? - 1938)

nesignováno, přisouzeno autorce, pochází z rodiny portrétované, blondel rám
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 70 cm, rámování: 88,5 x 69 cm

Konec dražby: 28.01.2019 21:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč