111. Kokeschi III.

signováno zespodu
Datace: 60. letá 20. století
Výška: 24 cm
Stav: používáno

Konec dražby: 13.06.2022 19:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč