111. Kokeschi III.
signováno zespodu
Datace: 60. letá 20. století
Výška: 24 cm
Stav: používáno
Konec dražby: 13.06.2022 19:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč