111. Tmavovláska
signováno vpravo nahoře, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 59 cm, výška: 79 cm, rámování: 100 x 80 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 06.10.2021 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč