1. Dans les cevennes

Autor: Adolf Kaufmann
(1848 Opava - 1916 Vídeň)

signováno vlevo dole pseudonymem J. Rollin, na rámu štítek, blondel rám mírně poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 101 cm, výška: 74 cm, rámování: 106,5 x 132
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.01.2019 18:05

Zbývá: 7d 20h 4m 27s

Vyvolávací cena: 18 000 Kč