4. Pohled do krajiny
Autor: František Pečinka
(1869 Nový Bydžov - 1917 Brno)
signováno vpravo dole, zaskleno, konzultováno s PHDr. Mgr. Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 41,5 x 50 cm
Konec dražby: 04.03.2019 19:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč