Chrysantémy

Autor: Aljo Beran
(1907 Podgórze u Krakowa - 1990 Olomouc)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1943
Šířka: 71 cm, výška: 93 cm, rámování: 108 x 86 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč