170. Akt ležící žena
Autor: Aljo Beran
(1907 Podgórze u Krakowa - 1990 Olomouc)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 34,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 35 x 51 cm
Konec dražby: 20.06.2019 22:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč