224. V přístavu
Autor: Aljo Beran
(1907 Podgórze u Krakowa - 1990 Olomouc)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba
Šířka: 49 cm, výška: 38 cm, rámování: 57,5 x 67 cm
Konec dražby: 08.11.2021 22:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč