74. Letní kytice

Autor: Aljo Beran
(1907 Podgórze u Krakowa - 1990 Olomouc)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: karton
Šířka: 40 cm, výška: 57 cm, rámování: 89,5 x 72 cm

Konec dražby: 14.02.2023 19:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč