12. Modré slunce

Autor: Jan Sedláček
(1925 Olomouc - 1996 Olomouc)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 67 cm, výška: 76 cm, rámování: 89 x 80 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:05 SEČ

Zbývá: 7d 19h 31m 39s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč