147. Jarní dopoledne

Autor: Jan Sedláček
(1925 Olomouc - 1996 Olomouc)

signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 28 cm, rámování: 48 x 59 cm

Konec dražby: 05.10.2020 21:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč