147. Jarní dopoledne
Autor: Jan Sedláček
(1925 Olomouc - 1996 Olomouc)
signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 28 cm, rámování: 48 x 59 cm
Konec dražby: 05.10.2020 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč