6. Květiny ve váze

Autor: Jiří Hanibal
(1929 Tábor - ?)

pastozní malba, připsáno autorovi, jméno uvedeno na napínacím rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 70,5 cm, výška: 105 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 12:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč