112. Dvoudílný psací sekretář

Dýhovaný intarzovaný dvoudiílný psací sekretář. Horní díl s dvěma dvířkami a policemi se skříňkou v oblouku nesoucí šlechtický erb. Spodní část s odklápěcí psací deskou po odklopení 8 šuplíčků na psací potřeby a dopisy. Ve spodní části 7 šuplíku po stranách zdobeno černými tordovanými sloupy. Na každém boku spodní části se nachazí uzamikatelné skříňky. Zajímavostí spodních 6 šuplíků je centrální uzamikání spodní zásuvky.
Šířka: 101,5 cm, výška: 198 cm, hloubka: max. 60 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.02.2022 20:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 15 500 Kč