112. Hnízdění
rámováno ve zdobeném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 17 cm, výška: 18 cm, rámování: 31 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč