Květiny

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

signováno vpravo dole
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 6,5 cm, výška: 6,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 12.12.2018 20:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč