170. Obětní beránek

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

Signováno dole uprostřed
Technika: dřevoryt
Šířka: 14,5 cm, výška: 10 cm, rámování: volný grafický list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 21:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč