170. Obětní beránek
Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)
Signováno dole uprostřed
Technika: dřevoryt
Šířka: 14,5 cm, výška: 10 cm, rámování: volný grafický list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 21:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč