204. V květináči
Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)
signováno tužkou dole uprostřed, ohnuté rohy
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 15 cm, výška: 15,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 15:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč