251. Šeptej

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

Signováno dole uprostřed, volný list, nerámováno
Technika: lept, materiál: papír
Šířka: 12 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 30 x 21 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč