251. Šeptej
Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)
Signováno dole uprostřed, volný list, nerámováno
Technika: lept, materiál: papír
Šířka: 12 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 30 x 21 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč