325. Schovaná
Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)
signováno uprostřed dole tužkou, číslováno 18/50, paspartováno, zaskleno
Technika: lept na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 66 x 53 cm
Stav: vynikající
Odhadní cena: 4 000 - 6 000 Kč
Konec dražby: 28.07.2019 17:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč