6. Anděl

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

signován a datováno vpravo dole, dar majitelce, certifikát pravosti díla přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 1994
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 74,5 x 55 cm
Stav: vynikající

Odhadní cena: 35 000 - 45 000 Kč

Konec dražby: 06.12.2017 18:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 28 000 Kč