7. Žena a kaktusy
Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)
signováno uprostřed dole tužkou, vlevo dole číslováno 30/50
Technika: suchá jehla na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 35 x 25,5 cm
Konec dražby: 12.12.2018 18:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč