75. Sloup a okno
Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)
signováno tužkou dole uprostřed, volný list
Technika: dřevoryt
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm, rámování: 23 x 15 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč